Tým ZaObzor

Dan Italie1

Bc.Daniel Brchel – Dan

email: dan“zavináč“zaobzor.cz
Vystudoval speciální pedagogiku na SPgŠ Boskovice a pedagogiku volného času na Katedře rekreologie Fakulty tělesné kultury University Palackého v Olomouci. Od roku 1996 pracuje v DDM Kopřivnice. Náplní jeho práce je tvorba programů zážitkové pedagogiky a starost o divadelní společnost ÚDIVADLO DDM Kopřivnice.
Má rád: lidi, cestování v čase, výpravy v přírodě – pěšky, na kole, v kánoi, prchavý a nezachytitelný okamžik zážitku, humor a západ slunce…

Kristýnka Juráková

MUDr. Kristýna Juráková
email: kristyna“zavináč“zaobzor.cz
Vystudovala 2. lékařskou fakultu v Praze. Od srpna 2012 pracuje jako dětská lékařka v nemocnici Frýdek-Místek. Má ráda tanec, divadlo, vysoké kopce s dalekým výhledem a své přátele.
Její cesta k ZaObzoru začala v roce 2000 nástupem do Údivadla. Z divadelní skupinky se časem vyprofilovali nadšenci, jež založili ZaObzor :-) Tuto práci miluje, protože není samozřejmostí dělat lidem radost a dopřávat jim nevšední zážitky.

dudy-1

Bc. Jan Dudek – Dudy
email: dudy“zavináč“zaobzor.cz
– vystudoval speciální pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci. V současnosti pracuje v agentuře AZ. Agentura AZ se zaměřuje na přípravu a realizaci outdoorových, akcí v Beskydech. Divadlo, příroda, sport – tak to je to, co ho baví.

kristyna

Mgr. Kristýna Tillová
email: kristynat“zavináč“zaobzor.cz
Vystudovala Mezinárodní rozvojová studia na Přírodovědecké fakultě v Olomouci a již několik let pracuje jako lektorka a koordinátorka projektů globálního rozvojového vzdělávání (témata jako globalizace, mezinárodní obchod, migrace, uvědomělá spotřeba, lidská práva a další).
Ráda cestuje a objevuje nové světy, a to tedy jak obrazně tak doslova. Doma pak má spoustu perliček, drátků, látek a dalších věcí, z kterých ráda tvoří něco hezkého.

bory-borovska

Michal Bory Borovský
Studoval vyšší odbornou školu strojařskou, ale nedokončil, jelikož se minul povoláním. Od doby kdy začal jezdit na zážitkové akce jako účastník a hrát v ÚDIVADLE DDM KOPŘIVNICE , věděl že chce být instruktorem, práce s lidmi a hlavně s dětmi ho baví a naplňuje. Baví ho sport a příroda, skupina jeho nejlepších kamarádů pochází právě se ZAOBZORU. Jeho oblíbený symbol je indiánský totem.

jindra 2

Mgr. Jindřich Švub

email: jindrin“zavináč“centrum.cz

Vystudoval učitelství tělesné výchovy a sportu + výchovy ke zdraví na Pedagogické fakultě Ostravské Univerzity. Žije a pracuje v Ostravě, odkud rád utíká do lesů, hor a na rodinný ranč. Baví ho sport, táboření, vyhledávání výzev a přemýšlení o všem možném. Drží se motta: „Lidská duše žije z nových zážitků.“

terka-vr.

Bc. Tereza Vráblová
email: tereza“zavináč“zaobzor.cz
Vystudovala Mediální a komunikační studia v Hradci Králové, v současné době studuje Učitelství českého jazyka a občanské výchovy v Ostravě. Studium ji však zcela nenaplňuje a je zastánce toho, že největší škola je ta škola života. J Je žena činu, která nesnáší nudu a nic nedělání, pokud teda zrovna nespí a nechává si o tom jen zdát.J Ráda se věnuje různým věcem, které spojuje jedno: práce s lidmi. Již několik let její čas naplňuje instruktorská práce v ZaObzoru. Její první setkání s touto skupinkou nadšených lidí bylo v roce 2006, kdy se účastnila druhého ročníku zážitkové akce OUTDOOR CAMP. A jak Terka rekapituluje: „Přátelé, ten rok jsem objevila něco, co změnilo můj pohled na prázdninové „tábory“!“  Od roku 2010 se stala součástí organizačního týmu ZaObzoru.

MiŚa 1

Michaela Droščínová
email: michaela“zavináč“zaobzor.cz
– studentka Masarykovy Univerzity v Brně, obor Dentální hygiena. Kromě studia, ve kterém se našla, a které ji velmi baví, ráda tancuje, bruslí, čte, tráví čas s přáteli a realizuje programy v ZaObzoru. Tomuto poslednímu koníčku je věrná již přibližně 7 let a stále se těší na nové a nové akce, zážitky, nápady a chvíle strávené ve společnosti nadšených lidí.

Less

Adam Zálešák – Lesy
email: lesy“zavináč“zaobzor.cz 
student Českého vysokého učení v Praze – oboru stavební inženýrství. Mezi jeho záliby patří divadlo, hraní si s čímkoli a na cokoliv. Miluje vše nezapomenutelné, od míst, přes lidi až po dění kolem něj.

baja-g.

Barbora Galiová
email: barca“zavináč“zaobzor.cz
Veselá a zapálena studentka oboru aplikovaných pohybových aktivit na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Má ráda své studium a vše okolo něj, nuda je pro ni to nejhorší na světe a proto ji zabíjí, hraním divadla, tvořením, a trávením času se svými přáteli.“……sranda musí byt! „

terka-k.

Bc.Tereza Kuběnová 
Studenka magisterského programu Materiálová chemie na PřF MU v Brně. Má ráda všechno akční! Mezi její koníčky patří tanec ve všech formách, příroda (hlavně hory), divadlo a v poslední době se k tomu přidala taky krav maga. ZaObzor jí hrozně baví, protože něco jako nuda zde neexistuje a je nekonečným zdrojem zažitků;)
kajis-2
Karel Kajis Kowalik
Nevystudoval žádnou vysokou školu a nemá žádné pedagogické vzdělání, ale to co dělá, dělá s láskou a dává do toho srdce. Jeho motivací je radost z lidského pokroku a hřejivého úsměvu. Rád tráví čas se svou dcerkou, ale nepohrdne fotoaparátem, kamerou, kolem a svými přáteli.
linn
Bc.Linda Machová
Studuje Marketingové komunikace na FMK ve Zlíně, kde kromě studia bydlí a pracuje na Zlínském filmovém festivalu pro děti a mládež. Má ráda lidi, zvířata – kromě koní, z těch má panickou hrůzu!… a dobré jídlo. Méně ráda má aroganci a neúctu. Věří v dobro a že jsou lidi hodní. I ti, kteří se ze všech sil snaží vypadat, že nejsou Chvíle se Za Obzorem jsou její nejšťastnější na světě a už se nemůže dočkat dalších dobrodružství.
terezka-v.
Bc.Terezka Veřmiřovská
Studuje Finanční matematiku na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Několik let jezdila na zážitkové akce pořádané ZaObzorem a od roku 2011 se podílí na organizaci a realizaci těchto akcí. Má ráda přírodu, zvířata, kulturu a lidi, kteří jsou součástí jejího života.
Administrace