Parkour

EXTREM Kopr

(rezi@zaobzor.cz, facebook Pavel Rezi Rösner)

 

PARKOUROVÁ ŠKOLKA (1. –  4. třída) – již 7. rokem!

Pro všechny mladší neposedy, co mají rádi pohyb a líbí se jim parkour. Budou Tě čekat překážkové dráhy, které si v tělocvičně sami postavíme, pohybové hry, soustředění, základy parkouru, ale i spousty legrace. Naučíš se, jak být rychlý a silný, na co si dávat pozor při běhu, dopadech a spousta dalších… Parkour se těší čím dál větší oblibě, tak proč nezačít už v tomto věku? Informační schůzka: čtvrtek 22. 9.  v 15:00 h. v DDM.

Pravidelné tréninky: pondělí 14.30 h.- 15.30 h. ZŠ Sv. Zdislavy                                                                               Informační schůzka: úterý 26.9. v 15.00 h. v DDM Kopřivnice

Zápisné: 800,- Kč / školní rok. Zkušený trenér: Pavel Rezi Rösner (fb)


PARKOUR – od 5. tříd

Umění pohybu, překonávání překážek, bezpečný a rychlý přesun z místa na místo, pochopení a posilování svého těla, ale i svébytná filosofie  to je parkour. Disciplína, která Ti otevře nové obzory. V bezpečném prostředí tělocvičny se naučíš základní parkourové techniky a pak hurá ven.

Pravidelné tréninky: pondělí 15.30 – 17.00 h. ZŠ Sv. Zdislavy.

Informační schůzka: úterý 26.9. v 15.00 h. v DDM Kopřivnice

Zápisné: 800,- Kč/školní rok.

Tréninky povede zkušený traceur Pavel Rezi Rösner (fb) a Josef Štrbavý


 PARKOUR  POKROČILÍ

Budeme společně makat, ať jsme lepší než včera. Pro ty, co už několik let pravidelně chodí na tréninky. Tréninky jsou spojeny s workoutem.  Trenály povede Rezi.

Pravidelné tréninky: pátek 15.00 – 17.00 h. v ZŠ Alšova.

Informační schůzka: úterý 26.9. v 16.00 h. v DDM Kopřivnice.

Zápisné: 800,- Kč/šk.rok.


POSILKO „R“ WORKOUT

Posilování celého těla s vlastní vahou se těší čím dál větší oblibě. Výhodou je přátelská a povzbuzující atmosféra, možnost volby náročnosti tréninku, poznání vlastního těla a konečně, získání funkční síly. Chceš být silný, vypracovat si tělo a sebevědomí, být zdravější na duchu a poznat skvělé lidi? Pojď do toho! Vůbec se neboj. Uděláme tréninkový plán, poradíme se stravou a povalíme pecky ;-)

Tréninky povede Pavel „Rezi“ Rösner (fb), který má s workoutem letité zkušenosti.

Pravidelné tréninky: pátek 15:00 – 17:00 ZŠ Alšova

Informační schůzka: 26. září 2017 v 16:00h v DDM

Zápisné: 800,-/rok

Administrace