Parkour

 • PARKOUROVÁ ŠKOLKA (1. – 4. třída) – již 5. rokem!
  Pro všechny mladší neposedy, co mají rádi pohyb. Budou Tě čekat překážkové dráhy, které si v tělocvičně sami postavíme, pohybové hry, soustředění, základy parkouru, ale i spousty legrace. Naučíš se, jak být rychlý a silný, na co si dávat pozor při běhu, dopadech a spousta dalších… Parkour se těší čím dál větší oblibě, tak proč nezačít už v tomto věku? ;-)Tréninky povede zkušený trenér Pavel Rezi Rösner  (fb)
  Informační schůzka: 24. září 2015 v 15:00h
  Pravidelné tréninky: pondělí 14:30 – 15:30 ZŠ Sv. Zdislavy
  Zápisné: 700,-/rok
 • PARKOUR – ZAČÁTEČNÍCI, MÍRNĚ POKROČILÍ (od 5 třídy)
  Umění pohybu, překonávání překážek, bezpečný a rychlý přesun z místa na místo, pochopení a posilování svého těla, ale i svébytná filosofie – to je parkour. Disciplína, která Ti otevře nové obzory. V bezpečném prostředí tělocvičny se naučíš základní parkourové techniky a pak hurá ven.Tréninky povede zkušený traceur Pavel Rezi Rösner (fb)
  Informační schůzka: 24. září 2015 v 15:00h
  Pravidelné tréninky: pondělí 15:30 – 17:00 ZŠ Sv. Zdislavy (pravděpodobně vznikne ještě další skupina, která bude v jiný čas a den)
  Zápisné: 700,-/rok
 • LE PARKOUR – POKROČILÍ
  Budeme společně makat, ať jsme lepší než včera. Pro ty, co už nějaký ten rok skáčou.Trenály povede Rezi (fb Pavel Rezi Rösner) a Trča
  Informační schůzka: 24. září 2015 v 16:00h
  Zápisné: 700,-/rok
 • POSILKO „R“ – WORKOUT
  Posilování celého těla s vlastní vahou se těší čím dál větší oblibě. Výhodou je přátelská a povzbuzující atmosféra, možnost volby náročnosti tréninku, poznání vlastního těla a konečně, získání funkční síly. Chceš být silný, vypracovat si tělo a sebevědomí, být zdravější na duchu a poznat skvělé lidi? Pojď do toho! Vůbec se neboj. Povalíme pecky ;-)Tréninky povedou Pavel „Rezi“ Rösner (fb), který má s workoutem letité zkušenosti.
  Pravidelné tréninky: pátek 15:00 – 17:00 ZŠ Alšova
  Informační schůzka: 24. září 2015 v 16:00h
  Zápisné: 700,-/rok
 • FREERUN – novinka!
  Freerun, disciplína, která se opírá o základy parkouru. Plynulý a bezpečný pohyb byl však okořeněn prvky z gymnastiky. Překonání překážky je pak obohaceno o nejrůznější flipy (salta), vruty a jiné na pohled pěkné triky. Prostě volnost pohybu – freerun.Trenály povede runner Dan Jiříček
  Informační schůzka: 24. září 2015 v 16:30h
  Zápisné: 700,-/rok
Administrace