NERFLIGA

KROUŽKY NERFKY na školní rok 2018 – 2019 najdete: ZDE


 NA TURNAJI SE VE STARŠÍ KATEGORII  STALI MISTRY ČR 2019:  Lukáš Marek, Jiří Hanzelka, Manuel Hidalgo

3. MÍSTO ZÍSKALI:  Vojta Pustějovský, Ondřej Pobořil, Tomáš Sopuch         

mistři1

 

 


KRAJSKÉ KOLO NERFLIGY 2018

24.11.2018 v Bruntále se ve starší kategorii se umístili a postupují na celostátní finále v Ivančicích

1. místo: TÝM – WORMS ARMAGEDDON – Vojta Pustějovský, Ondra Pobořil, Tomáš Sopuch

2. místo: TÝM – GLOBAL ELITE – Lukáš Marek, Manuel Hidalgo, Jiří Hanzelka

IMG 9119IMG 9120IMG 9121IMG 9125IMG 9132IMG 9134


10.2.2018  FINÁLE NERFLIGY v Ivančicích:

Z krajského turnaje NERFLIGY v prosinci 2017 v Bruntále postoupily z DDM Kopřivnice do finálového kola dva týmy KOKOSOVÉ a ZÍŽALY.
A jak takto to probíhalo na FINÁLOVÉM turnaji:                                                    nerf Ivanč
V základní skupině A se Žížaly umístily na 2. místě
V základní skupině B se Kokosové umístili na 2. místě
Oba týmy postoupily do PLAY OFF
V play OFF uspěly oba naše týmy a postoupily do semifinále
V Semifinále Žížaly vyhrály nad týmem z Karviné a Kokosové porazili tým Vysočina
Finále se tedy odehrálo mezi KOKOSY a ŽÍŽALAMI ….

Team KOKOSOVÉ 1. místo – MISTŘI ČR (Adriana Karasová, Kuba Berka, Viktor Busek) 
Team ŽÍŽALY 2. místo – VICEMISTŘI ČR (Vojta Pustějovský, Filip Ulčák, Sopuch Tomáš)

nerf Ivan4

 

 

 

nerf Ivan3

nerf Ivan2

 

 

 

 


ŠKOLNÍ ROK 2016 / 2017
16833323_1622905557736028_1569348157_o

„Podejte si ruce. Připravit. Nabité blastery vzhůru. Hra!“ Tyto pokyny zazněly v sobotu 18.2. ve sportovní hale v Ivančicích nesčetněkrát. Probíhalo tu totiž finále nové sportovní ligy – NERFLigy. Dorazilo celkem 15 týmů. Dvanáct se utkalo v rámci mladší kategorie a zbylé tři pak v té starší, kde si zahrál každý tým s každým, na prvním místě se po těchto turnajích umístil tým z Královehradeckého kraje.

U mladší kategorie už to tak jednoduché nebylo. Nejdříve byli všichni rozdělení do tří základních skupin po čtyřech týmech, ve kterých se utkal též každý s každým. Nejlepší tým z každé skupiny, plus jeden tým z druhého místa s nejlepším počtem bodů, postoupil do semifinále. Z prvního místa to byl Kopřivnický tým, který dosáhl skóre 19-ti bodů, z druhého družstvo z Bruntálu s 13-ti body, ze třetího tým ze Středočeského kraje a ze čtvrtého Pražské družstvo.
Rozhodčí se znovu připravili na svá místa a semifinále mohlo začít. Nakonec, po dlouhém boji v plném nasazení, bylo rozhodnuto – do finále o 1.a 2. místo postoupil Bruntál a Kopřivnice a takový zápas jsme za celý den nezažili. Týmy první poločas spíše vyčkávaly, nikdo se nechtěl pouštět do rizika a skóre prozatím zůstalo 0:0. V druhém poločase Bruntál zaútočil a získal tak první, velmi důležitý bod. Hned vzápětí se jim pak podařilo skórovat ještě jednou a vedli tak nad Kopřivnicí 2:0. Zbývala 1 minuta a 30 vteřin do konce, když se Kopřivnice rozhodla, že tohle si nenechá jen tak líbit. Hráči pozvedli zbraně, vyřadili přesnými ranami protihráče z pole a dorovnali na 2:2. Bruntál pak útok oplatil, ale s posledními vteřinami zápasu, se skóre opět vyrovnalo a na konci obou poločasů to bylo neuvěřitelných 4:4. Nezbývalo tedy nic jiného, než se pustit do rozstřelů.
Každý ze tří hráčů obou týmu dostal jednu ránu. Tým z Kopřivnice začínal a za plné podpory všech fanoušků, kteří se srotili kolem terče, zasáhl 2 rány ze tří. To samé ale pak dokázal i Bruntál, a tak se střílelo dál. Fanoušci jásali a tleskali. Kopřivnice znovu nastoupila. Tentokrát ale trefila jen 1 ránu ze tří a všichni si mysleli, že je dohráno. Jenomže ani Bruntálu se tolik nezadařilo a znovu jsme tu měli patovou situaci. Začal třetí rozstřel. Kopřivnice: 2 zásahy ze tří. Bruntál: první rána – zásah. Druhá rána – vedle. Napětí stoupalo. Všichni zaměřili pozornost na posledního hráče týmu. Tyčka! A tým z Kopřivnice začal skákat a jásat! Kopřivnice se stala prvním mistrem NERFLigy.

FINÁLE NERFLIGY 2017 – MISTROVSTVÍ ČR
1. místo – Mistři České republiky – Lukáš Marek, Manuel Hidalgo, Jirka Hanzelka
6.místo –  Adriana Karasová, Maddie Hidson, Jakub Berka

Administrace