Divadlo

ÚDIVADLO – divadelní společnost DDM Kopřivnice

KLUCI, HOLKY pojďte hrát divadlo! Divadlo je úžasná věc, která vzniká mezi hercem a diváky, bez ohledu na věk. Máš chuť hrát v divadle, chceš si zahrát postavu, která se Ti líbí? TAK SE PŘIDEJ K NÁM! Náš cíl je hrát divadlo a hrát ho dobře.

ÚDIVADLO – divadelní společnost DDM Kopřivnice. V náplni práce ÚDIVADLA je kromě tvorby představení pořádání divadelních přehlídek. Každým rokem pořádáme dvě. V červnu „Kopřivnickou Bednu“ a v prosinci „Vánočku“. Tyto přehlídky jsou nepostupové. Kromě těchto přehlídek pořádáme divadelní pořady pod názvem „DIVADLENÍ S ÚDIVADLEM“ na kterých se představují premiéry divadelních kusů, úspěšné „Upgrade“ reprízy, hosté. K naší činnosti patří divadelní soustředění, divadelní dílny účast na různých divadelních přehlídkách a festivalech.


DIVADLO – NOVÝ SOUBOR

Přijímáme kluky a holky ve věku 6 – 8 let. Není potřeba žádná předchozí divadelní zkušenost.
Kroužek pro malé divadelníky. Hravé, dobrodružné seznámení a setkání s příběhy a divadlem. Děti se na základě krátkých příběhů seznámí se základy divadla.
Pravidelné schůzky: pondělí 16.00-18.00 h.
Vedoucí kroužku: Bc.Daniel Brchel


KROKODÝL

Dětský divadelní soubor pro děti 2. – 7. třída. Sociální a dramatické
hry, využití převleků, pohyb na jevišti, užití a rozvoj verbální a neverbální
komunikace, rozvoj imaginace a výroba rekvizit. Důraz na správný
a zřetelný mluvený projev. Dramatizace pohádek a příběhů, detektivních
zápletek, popř. vlastní tvorby.
Pravidelné schůzky: čtvrtek 16.00-18.00 h.
Zápisné: 800,- Kč/šk.rok. Vedoucí: Bc. Marcela Nedjalková


DIVADLO ROTUJÍCÍ PATIZÓN

divadelní kroužek určený všem zájemcům, kteří by rádi netradičně a neotřele divadelně tvořili. Není nutná předchozí divadelní zkušenost! Divadlo propojujeme s výtvarnou činností (výroba masek, loutek, scény, kostýmů…), pohybovou a hlasovou průpravou. Členové kroužku si píší sami scénáře, nacvičují a prohlubují si divadelní dovednosti při společné inscenační tvorbě.
Pravidelné schůzky: úterý 18.00-20.00 h.
Vedoucí kroužku: Bc.Daniel Brchel


DIVADLO PAN GANGAN

divadelní kroužek určený všem zájemcům, kteří by rádi netradičně a neotřele divadelně tvořili. Není nutná předchozí divadelní zkušenost! Divadlo propojujeme s výtvarnou činností (výroba scény, kostýmů, doplňků…), pohybovou a hlasovou průpravou a taktéž přípravou zvukových a světelných efektů k divadelním představením. Členové kroužku si píší sami scénáře, nacvičují a prohlubují si divadelní dovednosti při společné inscenační tvorbě.
Pravidelné schůzky: STŘEDA 18.00-20.00 h.
Vedoucí kroužku: Bc.Daniel Brchel


Administrace